INTRAcel PRO Režim FRM a SRR

INTRAcel je revoluční technologie obnovy kůže, která přenáší tepelnou energii do nitra pokožky. Tradiční obnovovací lasery pracují na bázi spálení povrchu kůže, což znamená prostoje a nepohodlí. Intracom Frakční Radio Frekvence (RF) přenáší přes mikro jehly vysokofrekvenční energii těsně pod kůží a poskytuje pohodlné a efektivní zacházení s minimálními prostoji.

Hlavní znaky

  1. Velká hloubkazavedení jehel a větší rozsah radiofrekvenčního záření.
  2. Interakce s tkání.
  3. ERS a impedanční přizpůsobování.
  4. Třívrstvá terapie.
  5. Systém impedančního přizpůsobování.

Specifikace

Použitá energie RF (radiofrekvenční) - 1 MHz
Výstupní výkon Monopolární : až 700 W (špičkový výkon  a 200 Ω)
Bipolární : až 700 W (špičkový výkon  a 200 Ω)
Účinná plocha
(ošetřovaná oblast)
1 cm x 1 cm
Typy hrotů FRM bipolární
FRM monopolární
Povrchová RF rejuvenace SRR
Jednorázová hrotová matrice 49 elektrodových jehel

Intracom je proces neinvazivního omlazení pleti, který pracuje tím, že stimuluje přirozenou produkci kolagenu s cílem zpevnit pleť a dodat jí mladistvou a zdravou strukturu. Je také účinná pro snížení akné, velikost pórů, linky a vrásky na tváři, okolí očí a krku.

Intracel kombinuje tři účinné procedury: rádiové frekvence, mikro jehličky a frakční ošetření. Používáním izolovaných jehel k propíchnutí kůže a dodávkou RF energie pod kůži. Rozteč jehel znamená, že zdravá kůže je zachována, která usnadňuje rychlé hojení a růst nové tkáně.

Intracel je fantastické ošetření pro omlazení pleti, které zpevňuje povislou kůži a regeneruje ji, pomáhá při léčbě vrásek, velkých pórů a drobných žilek.

Intrcel Elektrochirurgická jednotka je zařízení, které používá frakční RF Mikro jehly pro dosažení koagulace a hemostázy. Intracom selektivně zahřívá v dermis použitím mikro jehliček bipolární a monopolární radiofrekvence, v minimálně invazivním způsobem. Elektrická energie - RF je přeměněna na teplo v tkáni a brání toku proudu z mikro jehel. Pro bezpečnost provozu zařízení, existuje nouzový vypínač a přepínač s klíčem tak, aby je obsluha mohla ovládat pomocí dotykové obrazovky založené na Windows O / S programem.

Máte zájem o produkt INTRAcel? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontaktujte nás

+421 907 329 790

Máte zájem o zdarma představení produktu?


RENEVE EV-MEDICALS Jeisys
EVLASER  

Zaregistrujte se k odběru novinek

Zaregistrujte se k odběru novinek

© 2020, Advanced Medical Technologies s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑